Aktualności

IFS Product Estimate Management (IFS Szacowanie Oferty)

Nowe rozwiązanie szacowania ofertowego firmy IFS umożliwi użytkownikom systemu IFS Applications szybkie i efektywne przygotowanie ofert dla klientów. Jest to możliwe poprzez zarządzanie złożonymi oszacowaniami kosztów, cen i marży podczas przygotowywania ofert handlowych.

Rozwiązanie IFS Szacowanie Oferty jest przeznaczone do obsługi firm produkcyjnych i ma na celu umożliwienie im przygotowania rentownych ofert produktów w przypadku odpowiedzi na złożone wymagania klientów.

Zaawansowane funkcje kalkulacji kosztu powiązane z wielkością zapytania ofertowego umożliwiają określenie opłacalności produkcji danego wyrobu oraz zyskowności jego sprzedaży. Oferowane rozwiązanie obsługuje również określone dla oferty kursy walutowe oraz umożliwia weryfikację składanych przez podwykonawców ofert przetargowych. Dodatkowo, wykorzystując zintegrowane kokpity IFS Lobby, moduł szacujący oferuje efektywną wizualizację danych, ułatwiając śledzenie i współpracę przy oszacowaniach ofert przetargowych.

„Sprzętowy” wymiar współpracy z Delegate IT

Liczne projekty skupiające się na wykorzystaniu platformy ERP to nie jedyny obszar działalności Delegate IT. Dobrym tego przykładem są – zakończone w minionych miesiącach – projekty, w których przeważający był aspekt sprzętowy. Nowa infrastruktura wraz ze środowiskiem informatycznym funkcjonuje już – dzięki nam – między innymi w Grupie ASMET w tym BISPOL S.A. czy Hucie Cynku „Miasteczko Śląskie” Spółka Akcyjna.Nasi Klienci, skorzystali z doświadczenia Delegate IT w takich obszarach jak …..

Delegate IT na SALES KICK OFF w LONDYNIE.

Za nami wyjątkowe wydarzenie Global Sales kick off w Londynie. Ciekawe prelekcje i wymiana informacji z pracownikami IFS Worldwide.

A wszystko to, aby zebrać pomysły na ten rok i zaplanować tak strategię, aby zapewnić jeszcze więcej wartości z współpracy z DELEGATE IT i systemu IFS Applications.